IMG_20210517_142022

Marcin Zarzeczny

Historia. WOS

Nauczyciel dyplomowany. Specjalizacje to historia i wiedza o społeczeństwie. Poznawanie, odkrywanie i emocje to elementy, które towarzyszą mi w pracy z młodzieżą.  Razem się uczymy i zgłębiamy arkany nauki 🙂 W jakim celu? Chcemy żyć w lepszym świecie, a historia jest kluczem do przyszłości! Naszym jutrem jest technologia. Nie możemy się jej bać, powinniśmy z nią współistnieć.

W szkole staram się poświęcać każdą chwilę swoim wychowankom. Na lekcji zawsze wprowadzam atmosferę sprzyjającą uczeniu się, opartą na ocenianiu kształtującym (OK). Prowadzę zajęcia dla zainteresowanych, w ramach których mogą oni się przygotowywać do konkursów, olimpiad oraz egzaminów. Jako wychowawca klasy często jestem zasadniczy. Dzieci traktuję sprawiedliwie, nie faworyzując nikogo. Każdy uczeń, który zwróci się o pomoc, może być pewny, że zaangażuję się na 110%.

Moje super moce: otwartość, życzliwość, empatia

Uwielbiam czytać! Świat książek, komiksów  i wyobraźni  to mój prywatny Internet! Czas spędzony z rodziną na wędrówkach, podróżach, grzybobraniach, grach, gotowaniu jest najlepszą formą relaksu!

 

Hasło na już:  ?Bądź dobrym człowiekiem. Nie przejmuj się wszystkim? Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. Jan Paweł II

Inni nauczyciele

Skip to content